Facebookta Paylaş Tweetle

The Ballad of Buster Scruggs Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
13 Ağu 2017
Yazar

The Ballad of Buster Scruggs Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Oscar Ödülü sahibi Coen Kardeşler tarafından yazılan, yönetilen ve üretilen “The Ballad of Buster Scruggs” Netflix'te 2018 yılında gösterime girmesi planlanan antoloji ve western türündeki drama dizilerinden biridir.

"Coen Kardeşler" olarak bilinen Joel Coen ve Ethan Coen bugüne dek "O Brother, Where Art Thou?", "Raising Arizona", "The Big Lebowski" gibi çok sayıda başarılı komedi filminin yanında FX'te yayınlanan "Fargo" dizisinin de mimarlarıdır. İkili ile birlikte Megan Ellison, Sue Naegle ve Robert Graf üretimde hizmet veriyor. 2017'nin Ocak ayında ilan edilen dizide altı farklı hikaye yer alacak. Üretimi Annapurna Television tarafından yapılıyor ve 2018 yılında gösterime girmesi planlanıyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Tim Blake Nelson (Unbreakable Kimmy Schmidt, Klondike), James Franco (11.22.63, The Deuce), Brian Brown (Westworld), Danny McCarthy (Prison Break), J. Nathan Simmons (Preacher), Paul Rae (Blood & Oil, Brockmire), Stephen Root (Barry, Idiotsitter), Tyne Daly, Charles Ash, Ralph Ineson (Absentia), Zoe Kazan, Shawn Lecrone (The Night Shift), Nick Meyers, Vasilios Papadamakis, Tom Proctor (Baskets), Austin Rising ve Matthew Willig (Agents of S.H.I.E.L.D.) olarak sıralanıyor.

Konusu

Antoloji serisi Joel ve Ethan Coen'in sesi ile anlatılan Amerikan sınırındaki altı hikayeyi ekranlara getirecek. Her bölümde Batı Amerika hakkında farklı bir hikaye konu edilecek. Bu hikayelerin birbirleri ile bağlantısı olacağı da söylentiler arasında. 

Bölüm başlıkları ve konuları ise;

“The Ballad Of Buster Scruggs” şarkıcı bir kovboyu anlatıyor.

"Near Algodones" banka soygunu ve sığır çobanlığı girişimlerinde bulunan kasabadaki bir yabancı hakkında.

“Meal Ticket” gezici olarak hizmet veren bir gösterinin oyuncusunu ve menajerini konu ediniyor.

“All Gold Canyon” bulduğu altın madeni ile başına olmadık belalar açan bir madenci hakkında.

“The Gal Who Got Rattled” Oregon'a trenle seyahat eden iki patronu ve onlardan birinin yardımına ihtiyaç duyan bir kadını izliyor.

“The Mortal Remains” posta arabası ile gizemli bir istikamete giden beş farklı yolcuyu izliyor.

Bu Yazı Toplam 1454 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM