Facebookta Paylaş Tweetle

Devious Maids Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
28 Haz 2015
Yazar

Devious Maids Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Desperate Housewives'ın yaratıcısı Marc Cherry tarafından Lifetime kanalı için yaratılan komedi-dram, gizem türlerindeki Devious Maids, Meksika pembe dizisi 'Ellas son la alegría del hogar' dan esinlenerek uyarlanmıştır.

23 Haziran 2013 tarihinde ilk bölümü ile çıkış yapan Devious Maids, 3. sezonu ile ekranlardaki varlığını sürdürmektedir. ABC Studios tarafından üretilen dizinin yönetici yapımcılığını Marc Cherry üstlenmektedir. Sabrina Wind, Eva Longoria, Paul McGuigan, Larry Shuman, David Lonner, John Mass, Paul Presburger ve Michael Garcia'da yapımcılıkta görev almaktadır.

Kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide öne çıkan isimler Ana Ortiz (Ugly Betty), Dania Ramirez (Heroes, The Sopranos), Roselyn Sánchez (Without a Trace), Judy Reyes (Scrubs), Edy Ganem (Entourage), Rebecca Wisocky (The Mentalist), Tom Irwin (Law & Order: Special Victims Unit), Grant Show (Accidentally on Purpose) ve Susan Lucci (All My Children) olarak sıralanmaktadır.

Dizide, Beverly Hills'in en zengin ailelerinin konaklarında çalışan beş hizmetçinin hırslarına, ihtiraslarına ve hayallerine yenik düşmesi konu ediliyor. Bu sayı başlangıçta hizmetçilerden birinin cinayete kurban gitmesiyle dörde düşse de sonrasında kadroya katılan Naya Marie Rivera (Glee) ile beş olarak devam edecektir.

Bu Yazı Toplam 2935 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

1 Yorum


  • Avatar

    Malatya Haber Sitesi diyor ki:

    Malatya / 02-12-2015

    "Malatya Haber olarak sizi takip ediyorum. Başarılarınızı diliyorum. İyi bloglamalar :)"

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM