Facebookta Paylaş Tweetle

Stranger Things 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
22 Ağu 2017
Yazar

Stranger Things 3. Sezon Onayı Aldı

Netflix, ikinci sezonu 27 Ekim'de yayınlanacak olan gizem ve bilim kurgu serisi Stranger Things'i üçüncü sezon için yeniledi.

Stranger Things'in ilk sezonu tüm dünyada çalkantı yaratarak kaliteli bir yapım olduğunu kanıtladı. İkinci sezon öncesi Netflix, gösterinin başarısının devam etmesini bekliyor ve bilim kurgu dramasını üçüncü bir sezon ile ödüllendiriyor. Gösterinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, gelecek için akılda 4 sezon planına sahip olduklarını belirterek bunun da son olmayacağını belirtiyorlar. Şovun bu şekilde yenilenmesi, Netflix'in seriye olan bağlılığını pekiştiriyor. Son aylarda en büyük gösterilerini iptal ederek (The get Down, Girlboss ve Sense8) hayranlarından tepki alan Netflix bu sayede yeniden izleyicilerinin gönlünü kazanıyor.

Matt ve Ross Duffer kardeşler Stranger Things'in ikinci sezonu ile ilgili Vulture ile yaptıkları röportajda "İşleri biraz daha zorlaştırmak istedik çünkü iyi filmlerde olduğu gibi ikinci her zaman biraz daha büyük olur." diye konuştular. Bu sezondan sonra yeni bir sezon yapmayı daha planladıklarını ve üçüncü sezonun resmi olarak yenilendiğini açıkladılar. Ayrıca Ross "Dört sezonluk bir gösteri olacağını ve sonra biteceğini düşünüyorum" açıklamasında bulundu.

İkinci sezon henüz yayınlanmadığı için üçüncü sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir tarih yok. Ancak 2019 yılında gösterilmesi muhtemel görünüyor.

Bu Yazı Toplam 1970 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM