Facebookta Paylaş Tweetle

Glitch Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
22 Ağu 2017
Yazar

Glitch Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

“Glitch” 9 Temmuz 2015 tarihinde ABC1'de gösterime giren paranormal türünde Avustralya dizilerinden biridir.

"Glitch" Portekiz Makausu doğumlu Avustralyalı film yönetmeni, yapımcı ve senarist Tony Ayres tarafından oluşturuldu. Daha çok televizyon için yapımlar yapan ünlü yönetmenin Walking on Water, Saved ve The Home Song Stories adlı çektiği filmleri isim yapmıştır. Setleri kurgusal bir şehir olan Yoorana'da (Victoria) kurulan dizi, Louise Fox (Camelot, Fast Forward), Kris Mrksa ve Giula Sandler tarafından yazılmış ve Emma Freeman (Secret City) tarafından yönetilmiştir. Altı bölümden oluşan ilk sezon Australian Broadcasting Corporation (ABC), Matchbox Pictures ve Screen Australia şirketleri tarafından üretildi. 26 Ekim 2015 tarihinde ABC TV, altı bölümden oluşacak ikinci sezon için gösteriyi yeniledi. 2017 yılının Ocak ayında ikinci sezon çekimlerine başlandı. Netflix, uluslararası yayın haklarını satın alarak 15 Ekim 2016 tarihinde ilk sezonu yayınladı. İkinci sezon 14 Eylül 2017'de Avustralya'da başlayacak, 28 Kasım 2017 tarihinde ise uluslararası platformlarda Netflix'te yayınlanacaktır.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Patrick Brammall (Home and Away), Emma Booth (Underbelly), Genevieve O'Reilly (Episodes), Emily Barclay (Please Like Me), Ned Dennehy (Peaky Blinders), Aaron L. McGrath, Sean Keenan, Daniela Farinacci, Hannah Monson, Andrew McFarlane (Cleverman), John Leary ve Rodger Corser (Rush) olarak sıralanıyor.

Konusu

Yerel halktan yedi kişi açıklanamaz biçimde sapasağlam olarak mezarlarından kalkınca polis memuru James Hayes (Patrick Brammall) ve yerel doktor Elishia McKellar (Genevieve O'Reilly) duygu yüklü bir gizemle karşı karşıya kalırlar. Onlar bu sıradışı davayı gizli tutmaya çalışırken yedi kişi bir şekilde bağlantı kurarak neden ve nasıl geriye döndükleri hakkında gerçeği aramaya başlarlar.

Bu Yazı Toplam 2897 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM