Facebookta Paylaş Tweetle

Get Shorty 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
24 Ağu 2017
Yazar

Get Shorty 2. Sezon Onayı Aldı

Gösteri devam ediyor... EPIX, suç türündeki komedi-drama serisi Get Shorty'yi ikinci bir sezon için yeniledi.

Elmore Leonard'ın romanından uyarlanan karanlık komedi, Hollywood yapımcısı Rick Moreweather'den (Ray Romano) etkilenerek sinema sektörüne girmeye çalışan Nevadalı kiralık katil Miles Daly'i (Chris O'Dowd) izliyor. Oyuncular arasında ayrıca Sean Bridgers, Lidia Porto, Megan Stevenson, Goya Robles, Lucy Walters ve Carolyn Dodd bulunuyor.

EPIX, 2018 yılında gösterime sunulacak ikinci sezon için 10 bölüm sipariş verdi. EPIX Başkanı ve CEO'su Mark Greenberg yaptığı açıklamada "Get Shorty bugüne kadarki en başarılı orijinal betikli serimiz ve olağanüstü performanslar sunmaya devam ediyor. MGM Televizyonu, Davey Holmes, Chris O'Dowd, Ray Romano ve Get Shorty takımıyla ikinci sezonda tekrar çalışmaktan dolayı çok heyecanlı." sözlerini söyledi.

Davey Holmes (Shameless, In Treatment) tarafından TV'ye uyarlanan gösterinin ilk sezonu devam ediyor. 13 Ağustos'ta ekranlara giriş yaptı ve toplam üç bölümü yayınlandı. MGM Television'un ürettiği dizide Davey Holmes ile birlikte Adam Arkin ve Allen Coulter üretimde hizmet veriyor.

Bu Yazı Toplam 1157 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM