Facebookta Paylaş Tweetle

The Shannara Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Tarih
24 Ağu 2017
Yazar

The Shannara Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Amerikan kablo kanalı Spike, Terry Brooks'un fantastik kitap serisine dayanan The Shannara Chronicles dizisinin 2. sezon başlama tarihini açıkladı.

Dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu geçtiğimiz yıl MTV'de yayınlanmıştı. İkinci sezon ise Spike'da gösterime giriyor. 10 bölümden oluşacak ikinci sezonun prömiyer tarihi 11 Ekim 2017 Çarşamba olarak duyuruldu.

İkinci sezon, geçen sezonun bir yıl sonrasında yaşanan olayları konu ediniyor. "The Four Lands" kaos içinde. Sihrin yeniden ortaya çıkması halkı dehşete düşürdü. Sihir kullanan "The Crimson" adlı bir örgüt, ırklar arasında ayrılık çıkarmak için insanları korkutarak yıldırmaya çalışıyor. Amberle'nin kaybı ve onun Eretria'dan ayrılması ile yaralanan Wil, şifacı olmak için sırtını büyülü kaderine çevirdi. Ancak "Mareth" adlı esrarengiz bir kadın, Wil'i "Crimson" saldırısından kurtarır ve tekrar savaşa katılmak durumunda kalır.

İkinci sezon Austin Butler (Wil), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander) ve Marcus Vanco'nun (Bandon) yıldızı olduğu gösteride, tekrarlayan roller ile Vanessa Morgan (Lyria), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet), Caroline Chikezie (Queen Tamlin) ve Desmond Chiam (General Riga) rol alıyor.

Bu Yazı Toplam 3449 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

1 Yorum


  • Avatar

    Faruk diyor ki:

    İstanbul / 09-09-2017 18:31:10

    "Oh be sonunda bir bilgi alabildim. Teşekkürler"

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM