Facebookta Paylaş Tweetle

The Fosters Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
28 Haz 2015
Yazar

The Fosters Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Hem oyuncu hem de yazar olan Peter Paige (Queer as Folk) ve Bradley Bredeweg tarafından yaratılan aile ve gençlik draması 'The Fosters' ABC Family'nin devam eden dizilerinden biridir.

Yönetici yapımcılığında Bradley Bredeweg, Elaine Goldsmith-Thomas, Greg Gugliotta, Joanna Johnson, Jennifer Lopez, Benny Medina, Peter Paige ve John Ziffren görev almaktadır. Yapımcılığı ise Christine A. Sacani, Paul Sciarrotta, David Hartle ve Mark Benton Johnson tarafından üstlenilmektedir.

Ortak üretimi ise Jennifer Lopez'in şirketi Nuyorican Productions, ProdCo Original, Blazing Elm Entertainment ve ABC Family Original Productions tarafından yapılmaktadır.

İlk iki sezonu 21 bölümden oluşan dizi 3 Haziran 2013 tarihinde çıkış yapmış ikinci sezon finalini ise 23 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirmiştir. 8 Haziran 2015'te ise 3. sezon prömiyeri ile ekranlara dönmüştür. Ülkemizde de Dizimax Entertainment kanalında gösterilmektedir.

Başrollerinde rol alan oyuncular Teri Polo (I'm with Her, The West Wing), Sherri Saum (Sunset Beach), Jake T. Austin (Go, Diego, Go!, Wizards of Waverly Place), Hayden Byerly (Parenthood), David Lambert (Aaron Stone), Maia Mitchell (Mortified, Trapped, Castaway), Danny Nucci ve Cierra Ramirez (The Secret Life of the American Teenager) olarak sıralanmaktadır.

Dizide Fosters ailesinin hayatı konu edilmektedir. Fakat bu biraz farklılıklarla harmanlanmış bir aile. Ebeveynlerden biri zenci diğeri beyaz ve üstelik lezbiyen. Yani iki annenin, hem biyolojik hem de evlat edindikleri çocukları yetiştirmeye çalışırken yaşadıkları sorunlar anlatılmaktadır. İlk etapta gay bir çift üzerine tasarlanan dizi sonrasında benzer temalardan dolayı lezbiyen çift olarak uyarlanmıştır.

Bu Yazı Toplam 2153 Defa Okunmuştur.

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM