Facebookta Paylaş Tweetle

Black Mirror 4. Sezon Fragmanı ve Detaylar

Tarih
25 Ağu 2017
Yazar

Black Mirror 4. Sezon Fragmanı ve Detaylar

Netflix, başta Emmy ve BAFTA olmak üzere birçok dalda ödül alan bilim kurgu ve psikolojik drama serisi Black Mirror'un kısa bir fragmanını yayınladı.

Charlie Brooker tarafından oluşturulan dizinin yeni sezonu altı bölümden oluşuyor.

İlk bölüm "Arkangel" başlığını taşıyor ve Amerikalı aktrist ve yapımcı Jodie Foster (Orange Is the New Black) tarafından yönetildi. Başrolleri ise Rosemarie DeWitt (Mad Men, The Last Tycoon, Standoff), Brenna Harding (Secret City) ve Owen Teague (Bloodline) paylaşıyor.

İkinci bölüm "USS Callister" olarak adlandırıldı. Çekimlerini ise Doctor Who, Sherlock, Being Human ve The Musketeers çalışmaları ile bilinen İngiliz yönemten Toby Haynes yaptı. Sadece bu bölümde ABD'li yazar William Bridges senaryoya destek verdi. Tüm bölümler Charlie Brooker tarafından yazıldı. Bölümün başrol oyuncuları ise "Fargo" ve "Breaking Bad" dizileri ile tanınan Jesse Plemons, Cristin Milioti (How I Met Your Mother, Fargo, The Mindy Project), Jimmi Simpson (Westworld, House of Cards) ve Michaela Coel (The Aliens) olarak açıklandı.

"Crocodile" olarak adlandırılan üçüncü bölüm ise Avustralyalı senarist ve film yönetmeni John Hillcoat (Triple 9, Lawless, Quarry) tarafından çekildi. Ödüllere doymayan İngiliz oyuncu Andrea Riseborough (Bloodline), Andrew Gower (Outlander, Being Human) ve Kiran Sonia Sawar (Legends) başrolleri paylaşıyor.

"Hang the DJ" başlığını taşıyan dördüncü bölüm ise Emmy ödüllü Amerikalı yönetmen Tim Van Patten (Boardwalk Empire, The Sopranos, The Wire, Game of Thrones, Rome) tarafından çekildi. Bölümün başrol oyuncuları BAFTA ödüllü İngiliz aktrist Georgina Campbell (Broadchurch, One of Us, Flowers), Joe Cole (Peaky Blinders) ve Vikings dizisinde canlandırdığı "Athelstan" karakteri ile bilinen George Blagden (Versailles) olarak açıklandı.

Beşinci bölüm "Metalhead" başlığını taşıyor ve Birleşik Krallıklı yönetmen ve aktör David Slade (American Gods, Hannibal, Powers) tarafından çekildi. Bölümün yıldızları ise Bolton doğumlu İngiliz tiyatro ve sinema oyuncusu Maxine Peake (Shameless, Silk, The Village), Jake Davies (The Missing) ve Clint Dyer.

Sezonun son bölümü ise "Black Museum" olarak adlandırıldı. Çekimlerini İskoç yönetmen Colm McCarthy'nin (Peaky Blinders, Sherlock) yaptığı bölümün yıldızları Douglas Hodge (Falling Water, Penny Dreadful, The Night Manager) Letitia Wright (Humans) ve Babs Olusanmokun (The Defenders, Roots) olarak açıklandı.


Güncelleme | 06 Aralık 2017

Black Mirror 4. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

"Black Mirror" dizisinin 4. sezon yayın tarihi 29 Aralık 2017 Cuma olarak açıklandı

 

Bu Yazı Toplam 1033 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM