Facebookta Paylaş Tweetle

True Detective 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
01 Eyl 2017
Yazar

True Detective 3. Sezon Onayı Aldı

HBO, Nic Pizzolatto'nun suç antoloji serisi True Detective için yeşil ışık yaktı. Kablo kanalı gösteriyi 3. sezon için resmi olarak yeniledi.

Oscar ödüllü Amerikalı aktör Mahershala Ali ile 3. sezonda başrol oynaması için anlaşmalar imzalandı. Pizzolatto ve Jeremy Saulnier yönetmen olarak görev yapacak. 2017 Mart ayında Pizzolatto'nun üçüncü sezonun ilk iki bölümünü yazdığı ve David Milch'in de yaratıcı ekibe katıldığı açıklandı.

Üç farklı zaman diliminde gerçekleşecek 3. sezon Ozarks'ın kalbindeki ürkütücü bir suç hikayesini anlatacak. Mahershala Ali, Kuzeybatı Arkansas dedektifi "Wayne Hays" olarak başrolde oynayacak.

Pizzolatto, "Mahershala ve Jeremy seviyesinde sanatçılarla birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyorum. Hepimiz bu hikayeyi anlatmaktan çok heyecanlıyız." dedi.

HBO başkanı Casey Bloys, "Nic gerçekten çok dikkat çekici bir senaryo yazdı. Mahershala Ali ve Jeremy Saulnier ile birlikte True Detective'in bir sonraki sezonunu yapmaktan heyecan duyuyoruz." açıklamasında bulundu.

Bu Yazı Toplam 1272 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM