Facebookta Paylaş Tweetle

The Interceptor Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
29 Haz 2015
Yazar

The Interceptor Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

BBC One kanalında 10 Haziran 2015 tarihinde ilk bölümü ile çıkış yapan suç draması The Interceptor, Tony Saint tarafından yaratılmış ve kaleme alınmıştır.

Başlangıç olarak 8 bölüm olarak planlanan dizinin yönetici yapımcılığında Sarah Brown ve Tony Saint, yapımcılığında ise Patrick Schweitzer görev alıyor. Çekimleri Londra'da yapılan dizinin üretimi ise BBC Drama Productions tarafından üstleniliyor. Yönetmen koltuğunda ise Farren Blackburn oturuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda OT Fagbenle (Looking), Jo Joyner (Trying Again, No Angels, Candy Cabs), Robert Lonsdale, Ewan Stewart (River City), Lorraine Ashbourne, Anna Skellern (The Musketeers), Charlie De Melo, Jeany Spark (Man Down), Trevor Eve (Waking the Dead), Jack Bence, Gary Beadle, Lee Boardman, Paul Kaye (Game of Thrones) ve Michael Lindall rol almaktadır.

The Interceptor Oyuncular

Dizi, eski Gümrük ve Organize Suçlar ajanlarından Cameron Addicott'un anılarını paylaştığı aynı isimli kitabından esinlenerek yaratılmıştır. Tüm yayın haklarını BBC'nin satın aldığı kitap dizinin ilham kaynağıdır. İngiltere'nin en tehlikeli ve en çok aranan suçlularını yakalamak için oluşturulmuş gizli bir ekibin maceraları konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 2078 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM