Facebookta Paylaş Tweetle

Dark Matter İptal Edildi

Tarih
04 Eyl 2017
Yazar

Dark Matter İptal Edildi

Syfy'nin bilim kurgu dizisi Dark Matter'ın dördüncü sezonu olmayacak. Dizinin ortak yaratıcısı Joseph Mallozzi, Cuma günkü bir blog yazısında iptal işlemini doğruladı.

Malozzi, "Haberi büyük bir hüzünle teyit ediyorum. Syfy Dark Matter'i 3 sezon sonra iptal etti. İnanılmaz derecede hayal kırıklığına uğradım. Önümüzdeki günlerde bir blog yazısı ile görüşlerimi anlatacak ve sorularınızı yanıtlayacağım. şimdilik ekibimize ve dizinin inanılmaz hayranlarına en içten teşekkürlerimi sunuyorum." yazdı.

Mallozzi ve Paul Mullie'nin yarattığı çizgi roman uyarlaması Dark Matter, sahipsiz ve mürettebatsız bir uzay gemisinin içinde hafızalarını kaybetmiş olarak uyanan altı kişilik bir mürettabatın hikayesine odaklanıyor. EOS 7 uzay istasyonu tahrip edildikten sonra, hayatta kalmak ve diğer mürettebatlarını bulmak için savaşıyorlar.

Jay Firestone, Mallozzi ve Paul Mullie'nin üretimde görev aldığı dizide Melissa O'Neil, Anthony Lemke, Alex Mallari Jr., Jodelle Ferland, Roger Cross ve Zoie Palmer rol aldı.

Bu Yazı Toplam 901 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM