Facebookta Paylaş Tweetle

SunTrap Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
29 Haz 2015
Yazar

SunTrap Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Neil Webster ve Charlie Skelton tarafından yaratılan BBC One komedi dizisi SunTrap (Woody olarakta bilinir) 27 Mayıs 2015 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara giriş yaptı.

Happy Tramp Productions tarafından üretilen dizinin başrollerini Kayvan Novak (Sirens, Facejacker), Bradley Walsh (Law & Order: UK), Emma Pierson (Hotel Babylon) ve Jamie Demetriou paylaşıyor.

İlk sezonu 6 bölümden oluşacak dizinin çekimleri İspanya'ya bağlı Kanarya Adaları'nda yapılıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ben Palmer oturuyor. Bölümleri 30 dakikadan oluşan dizinin sezon finali olan 6. bölümü 1 Temmuz'da yayınlanacak.

Woody (Kayvan Novak) İngiltere'nin en iyi gizli muhabirlerinden biridir. Yozlaşmış gazete editörü yüzünden İngiltere'den kaçıp gitmek zorunda kalır. Güvendiği tek adam, eski hocası Brutus'un (Bradley Walsh) İspanya adalarında bir barda çalıştığını öğrenir ve onu bulmak için ülkeyi terkeder. Brutus ilk etapta bu durumdan pek memnun olmasa da Woody'nin yetenekleri sayesinde çok para kazanacağını anlar. Gizli muhabir ve eski hocası İspanyol adasının sırlarını çözmek için güçlerini birleştirir.

Bu Yazı Toplam 1896 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM