Facebookta Paylaş Tweetle

The Kominsky Method Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
10 Eyl 2017
Yazar

The Kominsky Method Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

“The Kominsky Method” Netflix'te yakında gösterime girecek komedi türündeki dizilerden biridir.

Dharma & Greg, Two and a Half Men, Mom, Mike and Molly ve The Big Bang Theory dizi çalışmaları ile bilinen Amerikalı prodüktör, yazar ve yönetmen Chuck Lorre tarafından oluşturulan dizi Warner Bros. Television ve Chuck Lorre Productions tarafından üretiliyor. İlk sezon için 10 bölüm sipariş verildi.

Kadrosu henüz şekillenmeyen dizinin başrollerini, Oscar ödüllü iki tecrübeli aktör Michael Douglas ve Alan Arkin paylaşıyor. Douglas ayrıca üretimde hizmet veriyor.

Lorre yapmış olduğu açıklamada:

“Bir senaryo yazdım ve gönderdim "tamam" dediler. 45-50 yıl boyunca hayran olduğum insanlarla çalışmaktan çok mutluyum. Michael'ı ilk kez "San Francisco Sokakları" ile tanıdım. Ruslarda ise "The In-Laws" filmi ile Alan Arkin geliyor. Her ikisininde kabul edeceğini düşünmüyordum.” sözlerini söyledi.

Konusu

Dizi, yıllar önce başarılı bir aktör, şimdilerde ise saygıdeğer bir Hollywood oyunculuk antrenörü olan Sandy Kominsky'i (Michael Douglas) merkezine alıyor. Alan Arkin ise Sandy'nin uzun zamandır yol arkadaşı olan Norman karakterini canlandırıyor.

Bu Yazı Toplam 2009 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM