Facebookta Paylaş Tweetle

Lore Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
14 Eyl 2017
Yazar

Lore Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Lore' Amazon Video'da yayınlanacak olan korku, gizem ve drama türündeki dizilerden biridir.

Aaron Mahnke (The Walking Dead, The X-Files) ile birlikte Gale Anne Hurd, Ben Silverman ve Howard Owens dizinin ortak yaratıcısı. Dörtlü ile birlikte Brett-Patrick Jenkins de üretimde hizmet veriyor. Bryce Zabel ise senaryoya destek veriyor. Howard Young ve Phillip Kobylanski ise yapımcılığını üstleniyor. Amazon Studios ile birlikte Valhalla Entertainment ve Propagate Content şirketleri tarafından üretiliyor. Dizinin galası 13 Ekim 2017 olarak ayarlandı.

İlk sezon oyuncuları arasında, "Terminator 2" filmi ile "The Unit" ve "Scorpion" dizilerinin yıldızı Robert Patrick, Holland Roden (Teen Wolf, Channel Zero), Colm Feore (House of Cards, 24, Revolution), Kristin Bauer van Straten (Once Upon a Time, True Blood), Cathal Pendred (Into the Badlands), Campbell Scott (Royal Pains, House of Cards, Damages, The Amazing Spider-Man), John Byner, Sandra Ellis Lafferty (Containment) ve Nadine Lewington (Containment) yer alıyor.

Konusu

Antoloji türünde olacak gösteride her bölüm en karanlık kabuslarımızı ortaya çıkaran, gerçek hayat olaylarından esinlenen yeni bir hikaye anlatılacak. Korku hikayelerini anlatırken belgesel çekimler ile sinematik sahneler birleştiriliyor.

Bu Yazı Toplam 2853 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM