Facebookta Paylaş Tweetle

Grown-ish Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
14 Eyl 2017
Yazar

Grown-ish Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Black-ish'in spin-off projesi olan 'Grown-ish' Freeform kanalında 2018 yılında gösterime girecek komedi dizilerinden biridir.

Black-ish'in yaratıcısı Kenya Barris tarafından oluşturulan dizi Anthony Anderson, Brian Dobbins, Helen Sugland, Jonathan Groff, Larry Wilmore, Paul Young, Laurence Fishburne, Peter Principato ve Tom Russo ile birlikte üretiliyor. ABC Studios ile birlikte Khalabo Ink Society, Cinema Gypsy Productions ve Principato-Young Entertainment üretimi üstleniyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan gösterinin bölümleri ortalama 22 dakika sürecek. Başlangıç olarak 13 bölüm olarak planlanan ilk sezon 2018 yılında gösterime girecek.

Black-ish'in üçüncü sezon yirmi üçüncü bölümü olan "Liberal Arts" koleje giden Yara Shahidi'nin canlandırdığı Zoey Johnson karakterine yeni bir kapı açtı.19 Mayıs 2017 tarihinde "College-ish" başlığı altında pilot bölüm emri verilen dizi daha sonra "Grown-ish" olarak adlandırıldı.

Dizinin yıldızları arasında Yara Shahidi (Black-ish), Trevor Jackson (Black-ish, American Crime, Eureka), Chris Parnell (Drunk History), Emily Arlook (Hand of God, Shitty Boyfriends), Francia Raisa (The Secret Life of the American Teenager, Dear White People), Jordan Buhat, Jules Hartley (Black-ish), Heather Hopkins (Animal Kingdom), Luka Sabbat, Fallon Smythe ve tekrarlayan rolleri ile Deon Cole (Black-ish, Angie Tribeca) yer alıyor.

Konusu

"Grown-ish" yüksek öğrenim dünyasındaki öğrenci ve yöneticilerin karşılaştıkları sorunlara güncel bir bakış atıyor. Komedi, Johnsons'un en büyük kızı Zoey'i (Yara Shahidi) izliyor. Yetişkinliğe adım atarak yuvadan ayrılan ve üniversiteye giden Zoey hayatın sandığı kadar kolay olmadığını ve herşeyin kendi istediği gibi gitmediğini hızla anlıyor.

Bu Yazı Toplam 2043 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM