Facebookta Paylaş Tweetle

Carnival Row Konusu - Tanıtım (Dizi 2019)

Tarih
14 Eyl 2017
Yazar

Carnival Row Konusu - Tanıtım (Dizi 2019)

2019 yılında gösterime girmesi planlanan 'Carnival Row' Amazon'un fantastik, korku ve gizem türündeki dizilerinden biridir.

Mayıs ayında açıklanan ve 2019 yılında gösterime girmesi planlanan projenin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Senaryo Rene Echevarria (Star Trek, Medium, The 4400, Teen Wolf) tarafından kaleme alınıyor. Paul McGuigan (Luke Cage, Sherlock) ile birlikte Travis Beacham (Pacific Rim, Clash of the Titans) üretimde hizmet veriyor. Amazon Studios ve Legendary Television tarafından üretilen dizinin üretimine 2018 sonbaharında başlanıyor.

Dizinin başrollerini "Elf Legolas" rolüyle Yüzüklerin Efendisi filminde ünlenen İngiliz sinema oyuncusu Orlando Bloom ve Cara Delevingne (Suicide Squad) paylaşıyor. Bloom ayrıca "Legolas" rolüyle "The Hobbit" serisinde, "Will Turner" rolüyle Karayip Korsanları, "Paris" rolüyle Truva, "Drew Baylor" rolüyle Elizabethtown ve Cennetin Krallığı'nda oynamıştır. Kariyerine model olarak başlayan Delevingne ise ilk kez büyük bir televizyon dizisinde başrolde yer alacak. Kadroda ayrıca Karla Crome (Misfits, Under the Dome), David Gyasi (Containment), Tamzin Merchant (Salem) ve Indira Varma (Game of Thrones, Paranoid, Luther) bulunuyor.

Konusu

Hikaye, savaşın sefaletinden kaçan ve her türlü yaratığın (insanlar, vampirler, fantastik yaratıklar) aynı yerde toplandığı Viktorya Dönemi Burgue kasabasında geçiyor. Göçmen nüfus hızla büyümektedir. İnsanlar tarafından boyun eğdirilen mitolojik sakinler, hayatta kalabilmek için yasadışı işlere zorlanır. Bir seri katil cinayetler işlemeye başladığında zaten gergin olan halk arasında paniğe neden olur. Polis müfettişi Rycroft Philostrate (Orlando Bloom) cinayetlerin baş şüphelisi durumuna düşer. Rycroft, gerçek suçluyu bularak adını temize çıkarmak için yola koyulur.

Bu Yazı Toplam 2848 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM