Facebookta Paylaş Tweetle

Manhunt: Unabomber Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Tarih
14 Eyl 2017
Yazar

Manhunt: Unabomber Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Discovery Channel'da yayınlanan 'Manhunt: Unabomber' Andrew Sodroski tarafından yaratılan bir Amerikan drama mini dizisidir.

Sodroski ile birlikte Dana Brunetti, John Goldwyn, Troy Searer, Kevin Spacey ve Greg Yaitanes yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Yapımcılığını David A. Rosemont'un üstlendiği dizinin üretimini Discovery Communications ve Trigger Street Productions şirketleri üstleniyor. Sekiz bölümden oluşan mini dizinin çekimlerini Emmy ödüllü Amerikalı yönetmen Greg Yaitanes (Quarry, Banshee, House M.D., Lost, Heroes, Prison Break, Damages, Bones) yaptı. 1 Ağustos 2017 tarihinde prömiyerini yapan dizi 12 Eylül'de sonlandı.

Gösterinin yıldızları arasında; 2009 yılında gösterime giren Terminator Salvation adlı filmde "Marcus Wright" karakterini oynayan ve en iyi çıkışını Avatar filmindeki "Jake Sully" rolüyle yakalayan Avustralyalı aktör Sam Worthington, BAFTA ve Sinema Oyuncuları Derneği Ödüleri'ne aday olmuş İngiliz aktör Paul Bettany, Jeremy Bobb (The Knick, House of Cards, Hostages), Keisha Castle-Hughes (Game of Thrones, Roadies), Lynn Collins (True Blood), Brían F. O'Byrne (The Magicians, Aquarius, The Last Ship), Elizabeth Reaser (The Good Wife, Grey's Anatomy), Martin Feigen, Ben Weber (Sex and the City) ve Chris Noth (The Good Wife, Tyrant) yer alıyor.

Konusu

Dizi, FBI'ın 1978-1995 yılları arasında Amerika’da bombalı eylemler gerçekleştiren "Unabomber" kod adı ile bilinen bir adama yaptığı operasyonun gerçek hikayesini tasvir ediyor.

Bu Yazı Toplam 1428 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM