Facebookta Paylaş Tweetle

Nick Zano Minority Report’a Katıldı

Tarih
01 Tem 2015
Yazar

Nick Zano Minority Report’a Katıldı

NBC kanalında 2015 yılında çıkış yapan ve 6 bölümlük ilk sezonundan sonra iptal edilen One Big Happy komedi dizisinin yıldızı Nick Zano Fox'un yaklaşan bilimkurgu, suç draması Minority Report'un kadrosuna katıldı.

Başlangıçta 2002 yılında çekilen filminde olduğu gibi tek yumurta ikizleri olan Dash ve Arthur karakterlerinin her ikisini de Stark Sands'ın canlandırması planlanmıştı. Fox'un pilot bölümü de bu şekilde yayınlanmıştı. Ancak bu konuda bir değişikliğe gidildi ve farklı kişilerin canlandıracağı yumurta ikizleri olmasına karar verildi. Özetle, Dash karakterini Stark Sands'ın canlandıracağı dizide Arthur karakterini Nizk Zano oynayacak.

Steven Spielberg'in yapımcılığını üstlendiği 2002 yılında beyazperdeye uyarlanan filmde kahin ikizleri Michael ve Matthew Dickman kardeşler (tek yumurta ikizleri) canlandırmıştı.

Dizinin üretimi 20th Century Fox Television, Paramount Television ve Amblin Television şirketleri tarafından yapılacak.

Max Borenstein'in senarist ve yapımcı olarak görev alacağı dizide ayrıca Spielberg, Kevin Falls, Darryl Frank, Mark Mylod ve Justin Falvey yönetici yapımcı olarak görev alıyor.

Minority Report pilot bölümü ile 21 Eylül 2015 Pazartesi günü Fox ekranlarında yayınlanacak.

Bu Yazı Toplam 1251 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM