Facebookta Paylaş Tweetle

American Odyssey İptal Edildi

Tarih
01 Tem 2015
Yazar

American Odyssey İptal Edildi

NBC kanalı aksiyon, gerilim dizisi American Odyssey'i 13. bölümün ardından iptal etti. Anna Friel ve Peter Facinelli'nin başrollerini paylaştığı dizinin 2. sezonu olmayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Jake Robinson, Jim True-Frost, Treat Williams, Sadie Sink, Omar Ghazaoui, Nate Mooney, Elena Kampouris ve Daniella Pineda gibi isimler rol alıyordu. Peter Horton, Adam Armus ve Kay Foster'in imzasını paylaşan dizi Fabrik Entertainment, Universal Television ve Red Arrow Entertainment Group şirketleri tarafından üretiliyordu.

5 Nisan 2015 tarihinde Peter Horton'un yönettiği "Gone Elvis" isimli ilk bölümü ile çıkış yapan dizi ortalama 5,37 milyon izleyici topladı ve 1,2 reyting aldı. Haftalar ilerledikçe durumu daha da kötüleşti ve izleyiciyi kaybetti. Son bölüm 18-49 demografik yaş aralığı 0,5 reyting derecesi elde etti ve 3 milyondan az izleyici sayısına ulaştı. Durum böyle olunca NBC dizinin fişini çekti.

Dizinin yaratıcıları Adam Armus ve Peter Horton attığı tweetler ile dizinin iptal edildiğini doğruladı. Aktör Treat Williams "Amerikan Odyssey güzel bir deneyim oldu. Teşekkürler Peter, Adam, Kay. Kısa süreli iş için NBC'ye de teşekkürler." şeklinde tweet attı.

Bu Yazı Toplam 2273 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

2 Yorum


 • Avatar

  tamer diyor ki:

  / 12-06-2016

  "arkadaş olur olmaz herşeyi iptal ediyorlar görünce şaşırıp kalıyoruz extant-comlications-bloodoil-da vinci- odyssey,vs daha bir sürü!..hayret bir şey "

 • Avatar

  Selin diyor ki:

  İzmir / 02-12-2015

  "Anna Friel yeni bir diziden teklif almıştı zaten dizi iptal edilse de onun için sorun değil."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM