Facebookta Paylaş Tweetle

Superstition Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
22 Eyl 2017
Yazar

Superstition Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Superstition' Syfy kanalında yakında gösterime girecek, doğaüstü temalı drama dizilerinden biridir.

XLrator Media ve MVPTV tarafından üretilen, ilk sezonu 12 bölüm sürecek dizinin çekimlerini Mario Van Peebles (Roots, Bloodline, Empire, Lost, Hanf of God) yapıyor. Senaryo Peebles ile birlikte Laurence Andries (Supernatural, The Pacific, Being Mary Jane) ve Joel Anderson Thompson (Battlestar Galactica, Falling Skies, House M.D.) tarafından yazılıyor. Gösterinin 20 Ekim'de prömiyer yapması bekleniyor.

Mario Van Peebles'in aynı zamanda oyuncu olarak rol alacağı dizinin kadrosunda ayrıca Robinne Lee ("House of Payne," "Being Mary Jane"), Brad James ("For Better or Worse"), W. Earl Brown ("Preacher," "Deadwood," "Bates Motel"), Demetria McKinney ("House of Payne," "Saints and Sinners"), Diamond Dallas Page ("WWE Monday Night RAW," The Devil's Rejects), Morgana Van Peebles (We The Party, IF), Chase Steven Anderson, Hakim Callender, T.C. Carter ve Tatiana Zappardino bulunuyor.

Konusu

"Superstition" Amerika'nın Georgia eyaletinde gizemli bir kasaba olan La Rochelle'de ki tek cenaze evinin ve mezarlığının sahipleri olan "Hastings" ailesinin etrafında dönüyor. Kasabanın tüm karanlık sırlarını bilen aile, aynı zamanda kasaba tarihinin muhafızları olarak görev yapıyor. Perili köşkleri, soylu mezarlıkları, tuhaf halkı ve alışılmadık olayların yaşandığı zengin geçmişi ile bilinen kasaba, aynı zamanda karanlık korku olaylarının tezahür ettiği bir geçiş bölgesi.

Bu Yazı Toplam 1972 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM