Facebookta Paylaş Tweetle

Marlon 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
29 Eyl 2017
Yazar

Marlon 2. Sezon Onayı Aldı

NBC, Christopher Moynihan ve Marlon Wayans tarafından oluşturulan yeni komedi dizisi Marlon'u ikinci sezon için yeniledi.

Marlon Wayans'ın hayatından kurgulanan ve başrolünü paylaştığı dizi, kendisini eski eşinden olan iki çocuğuna adamış, yeterince olgunlaşmamış bir baba ve Marlon ailesinin eğlenceli hayatlarını anlatmaktadır. Kadroda ayrıca Essence Atkins, Bresha Webb, Diallo Riddle, Notlim Taylor, Amir O'Neil, Mikal Kartvedt, Mason McCulley, Christina Moore ve Evan O'Brien bulunuyor.

16 Ağustos'ta ekranlara giriş yapan dizi oldukça güçlü derecelendirmeler aldı. 18-49 yaş arası yetişkinlerde, bölüm başına 1.5 reyting puanı ile 5.6 milyon izleyici toplayan gösteri, bu yazın en çok izlenen dizileri arasında yer aldı. Açılış bölümü 1.3 reyting puanı ve 5.4 milyon izleyici toplayarak, bu yazın 2. en yüksek notunu alan komedi dizisi oldu.

Buna rağmen eleştirmenlerden prtalama dereceler elde etti. Rotten Tomatoes sitesi 10 inceleme ile %50, Metacritic sitesi ise 9 inceleme ile %55 olarak değerlendirdi.

Bu Yazı Toplam 835 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM