Facebookta Paylaş Tweetle

Into the Badlands Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
02 Tem 2015
Yazar

Into the Badlands Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

AMC kanalının yeni aksiyon, macera ve dram kategorilerinde yer alan dizisi Into the Badlands önümüzdeki sonbahar ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Smallville'in yaratıcıları Alfred Gough ve Miles Millar tarafından yaratılan dizinin yönetmen koltuğunda David Dobkin oturuyor. Bu üç isme ilaveten Stacey Sher, Michael Shamberg, Stephen Fung ve Daniel Wu yönetici yapımcı olarak görev alıyor. Dizinin üretimi ise AMC Studios ve Entertainment One şirketleri tarafından yapılıyor.

Dizinin şu ana kadar açıklanan oyuncu kadrosunda dövüş sanatları ustası, Çinli aktör Daniel Wu (Control, Europa Report, Overheard 3), Emily Beecham (The Village), Oliver Stark, Sarah Bolger (The Tudors) ve Orla Brady isimleri rol alıyor.

Into the Badlands'in konusu, uzak doğu dövüş figürlerini içinde barındıran, batıya yolculukla ilgili hikayelerin yer aldığı klasik Çin masallarına dayanır. Feodal baronlar (derebeyleri) tarafından yönetilen bir ülkede güçlü ve cesur bir savaşçının hikayesi konu ediliyor. Sunny (Daniel Wu) isimli büyük bir savaşçı ülkesini aydınlığa ve refaha kavuşturmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor.

Takdim:

“Savaşlar çok uzun zaman önceydi. Kimse hatırlamıyor... Baronların zamanı gelene kadar karanlık ve korku hakimdi her yere. Kaostan düzen kuran 7 erkek ve kadın. İnsanlar korunmak için onlara akın ettiler. "Korunma" sonradan kulluğa dönüştü. Silahları ve düzenli orduları sürgün ettiler. Ölümcül savaşçılarına "Kırpıcı" dediler. Bu dünya kan üzerine inşa edildi. Burada kimse masum değil. Bandlands'a (çorak araziler/kırgıbayırlar) hoşgeldiniz.”

Aşağıdaki fragmanda Sunny'i parlak ve keskin kılıcı ile birlikte görüyoruz.

Bu Yazı Toplam 3214 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

2 Yorum


 • Avatar

  Nusret diyor ki:

  Aydın / 02-12-2015

  "Bu adamın filmleri süper oluyor. Jet Lee'nin talebesiydi sanırsam."

 • Avatar

  Mehmet diyor ki:

  Sivas / 02-12-2015

  "Çok adam doğrar o kılıç, çok canlar yakar :)"

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM