Facebookta Paylaş Tweetle

A.D.: The Bible Continues İptal Edildi

Tarih
04 Tem 2015
Yazar

A.D.: The Bible Continues İptal Edildi

21 Haziran 2015 tarihinde yayınlanan 12. bölümün ardından A.D.: The Bible Continues için iptal kararı çıktı. NBC dizinin 2. sezonu olmayacağını izleyicilerine duyurdu.

Roma Downey ve Mark Burnett tarafından yaratılan AD: The Bible Continues İncil tarihinin Hz. İsa'nın çarmıha gerilmesinden sonrasını anlatıyor. Hz. İsa'nın tüm dünyaya yayılan öğrencilerinin siyasi huzursuzlukların hakim olduğu bir dünyada müritlerine öğretilerini yayma çalışmaları üzerinde duruluyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda rol alan isimler Juan Pablo Di Pace (Supercharly, Física o Química), Adam Levy, Richard Coyle (Covert Affairs), Vincent Regan (Clash of the Titans), Greta Scacchi (Broken Trail), Babou Ceesay, Chipo Chung (Camelot), Emmett J. Scanlan (Constantine, The Fall), Jodhi May (Strike Back), Joanne Whalley (Gossip Girl), Kevin Doyle (Downton Abbey) ve Will Thorp (Doctor Who) olarak sıralanıyor.

5 Nisan 2015 tarihinde yayınlanan, Ciaran Donnelly'in yönettiği Simon Block'un yazdığı "The Tomb Is Open" isimli pilot bölüm 18-49 demografik yaş aralığı ortalama 9,68 milyon izleyici topladı ve 2.33 reyting derecesi elde etti. Takip ettiği haftalarda ise dizinin her bölümü bir öncekinden daha düşük değerler elde etti. Final yapmak zorunda kalan dizinin son bölümü 3.56 milyon izleyici ve 0.7 reyting sağladı.

NBC dizinin ikinci sezonunu istemese de hikaye henüz bitmiş değil. Dizinin yapımcıları Mark Burnett ve Roma Downey kısa bir süre önce 2. sezon için senaryo hazırlıklarına başladıkları yönünde açıklamalarda bulunmuştu.

Bu Yazı Toplam 2620 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM