Facebookta Paylaş Tweetle

Major Crimes 6. Sezon İle Sonlanıyor!

Tarih
03 Ekim 2017
Yazar

Major Crimes 6. Sezon İle Sonlanıyor!

TNT'nin suç draması ve polisiye serisi Major Crimes altıncı sezon sonunda ekranlara veda ediyor.

Altıncı sezon prömiyerini 31 Ekim Cadılar Bayramı'nda yapmaya hazırlanan dizi, 16Ocak 2018'de iki bölüm ile birlikte final yapıyor.

Eleştirmenlerin beğenisini kazanan The Closer'ın spin-off projesi olan dizide, iki kez Oscar® adayı olan Mary McDonnell başrolde oynuyor. Kadroda ayrıca G.W. Bailey, Tony Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz, Phillip P. Keene, Graham Patrick Martin, Kearran Giovanni, Jonathan Del Arco, Leonard Roberts, Jessica Meraz ve Daniel di Tomasso bulunuyor.

2012 yılında ekranlara giriş yapan "Major Crimes" yayınlandığı günden bu yana TNT'nin en çok izlenen dizileri arasında yer aldı. Geçtiğimiz sezon tüm platformlarda bölüm başına 7,7 milyon izleyici ortalaması elde etti. Altıncı sezon 13 bölümden oluşuyor ve toplam 105 bölüm sonunda ekranlara veda etmiş olacak.


Güncelleme | 4 Ekim 2017

Major Crimes Sonlanmadı, İptal Edildi!

Dün TNT, Major Crimes'ın altıncı sezon ile son ereceğini açıkladı. Fakat bu habere dizinin yaratıcısı James Duff ve yıldızı Mary McDonnell tepki gösterdi. Duff, Facebook'ta yaptığı bir paylaşım ile Major Crimes'ı sona erdirme kararının kendi fikri olmadığını açıkça belirtti. Diziyi bırakmak istemediğini, tüm ekibin ve oyuncuların devam etmeye hazır olduklarını bildirdi. Ayrıca tüm izleyicilerine teşekkür etti.

Bu Yazı Toplam 1201 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM