Facebookta Paylaş Tweetle

Ash vs Evil Dead 3. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

Tarih
05 Eki 2017
Yazar

Ash vs Evil Dead 3. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

Starz, Bruce Campbell'ın yıldızı olduğu korku-komedi dizisi Ash vs Evil Dead'in 3. sezon başlama tarihini açıkladı.

Kült korku filmi The Evil Dead'in devamı niteliğinde çekilen "Ash vs Evil Dead" 11 Aralık 2016 tarihinde ikinci sezon finalini yaptı. 3. sezon prömiyer tarihi ise 25 Şubat 2018 Pazar olarak açıklandı.

Dizinin yaratıcısı Sam Raimi ile birlikte Rob Tapert, Bruce Campbell ve Ivan Raimi üçüncü sezon üretiminde hizmet veriyor. Bu sezon Rob Tapert dizi sorumlusu görevine atandı. Aaron Lam ve Moira Grant ise yapımcı olarak atandı. Tıpkı önceki sezonlarda olduğu gibi üçüncü sezonda 10 bölümden oluşuyor.

Starz bugün yayınladığı basın bülteninde "Motorlu testerelerinizi alın ve Deadite'lere (şeytani varlıklar) dikkat edin. Çünkü TV'deki en gösterişli show, tüyler ürpertici savaşlarla daha fazla kan dökmek için geri dönüyor. STARZ'ın orijinal korku-komedi dizisi "Ash vs Evil Dead" ın sabırsızlıkla beklenen 10 bölümlük üçüncü sezonu 25 Şubat 2018 Pazar günü ekranlarda olacak." bildirisini yayınladı.

3. sezon Ash'ın uzun süredir kayıp kızı "Brandy Barr" karakterini Avustralyalı oyuncu Arielle Carver-O’Neill (“House Husbands,” “Suburbs,” “Conspiracy 365”) canlandırıyor.


Güncelleme | 01 Kas 2017

Ash vs Evil Dead 3. Sezon Tam Fragmanı

Bu Yazı Toplam 3199 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM