Facebookta Paylaş Tweetle

The Last Ship Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
06 Tem 2015
Yazar

The Last Ship Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

TNT kanalının kıyamet senaryolu, aksiyon, gerilim dizisi The Last Ship, Amerikalı yazar William Brinkley'in 1988 yılında yazdığı aynı isimli romanından uyarlanmıştır.

Senaristliğini Hank Steinberg ve Steve Kane'in yaptığı dizide Michael Bay, Jack Bender, Andrew Form, Brad Fuller ve Jonathan Mostow yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Todd Arnow, Eric Dane ve Mark Malone'in yapımcı olarak görev aldığı dizi Channel Road Productions, Platinum Dunes ve TNT Original Productions şirketleri tarafından üretilmektedir.

Dizinin başrollerinde ise Eric Dane (Grey's Anatomy), Rhona Mitra (Strike Back), Adam Baldwin (Chuck), Charles Parnell (The Forgotten), Travis Van Winkle (Hart of Dixie), Sam Spruell (Taken 3), Marissa Neitling, Christina Elmore, John Pyper-Ferguson (Burn Notice) ve Jocko Sims (Masters of Sex) gibi isimler rol almaktadır.

Dünya nüfusunun %80'i o güne kadar görülmemiş bir virüs tarafından yok olmuştur. Virüsten etkilenmemiş ABD Donanması'nın 218 mürettabatı gemi komutanı Tom Chandler'in (Eric Dane) eşliğinde virüsün aşısını bulmak ve insanlığı kurtarmak için çalışmalar içerisindedir. Ancak Rus Donanmasından oluşan bir grup virüs aşısını ele geçirmek için başlarına musallat olmuş durumdadır. Bir yandan Ruslarla uğraşmak zorunda kalan kahramanlarımız diğer yandan farklı maceraların içerisinde kendilerini bulacaktır.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin 13 bölüm olan ikinci sezonu 21 Haziran'da başlamış ve devam etmektedir.

Bu Yazı Toplam 2586 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM