Facebookta Paylaş Tweetle

UnREAL 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
07 Tem 2015
Yazar

UnREAL 2. Sezon Onayı Aldı

Lifetime kanalının 1 Haziran'da ekranlara merhaba diyen kara mizah ve drama türündeki dizisi UnREAL 2. sezon onayını aldı.

Yayına girdiği ilk bölümünden itibaren sürekli eleştirilere maruz kalan Lifetime kanalının komedi dizisi UnREAL düşük izlenme oranlarına rağmen kanal tarafından 2. sezon onayını almayı başardı.

Peter O'Fallon tarafından yönetilen, Marti Noxon ve Sarah Gertrude Shapiro tarafından yazılan "Return" isimli pilot bölümü ortalama 820 bin izleyici topladı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan Peter Werner'in yönettiği 5. bölümü ise 810 bin izleyici ile düşük izlenme istikrarını sürdürdü. Dizinin ilk üç bölümünün yayıncı kanalın sitesinde yayınlanmasının bunda etkisi olsa da eleştirmenler tarafından gayet olumlu notlar aldı. Dizinin ilk üç bölümü tüm platformlarda ortalama 4,8 milyon izleyici ortalaması elde etti.

Lifetime kanalı programlardan sorumlu başkan yardımcısı Liz Gateley konu ile ilgili "UnREAL'i geri getirmekten daha gurur verici bir şey olamaz. Otantik kusurlu karakterler, keskin anlatım, kusursuz performanslar, heyecan verici bir dizi. Biz, Marti, Sarah ve inanılmaz A+E Studios ekibi ile çalışmalarımızı devam ettirmekten heyecanlıyız." şeklinde açıklamalarda bulundu.

A + E Studios tarafından üretilen dizi Martı Noxon ve Sarah Gertrude Shapiro tarafından yaratılıyor. Başrollerinde ise Shiri Appleby (Life Unexpected), Craig Bierko (The Good Wife), Freddie Stroma (Summer Camp), Jeffrey Bowyer-Chapman ve Johanna Braddy (Greek) gibi isimler rol alıyor.

İkinci sezon için 10 yeni bölüm siparişi alan dizi önümüzdeki yıl ekranlarda olacak.

Bu Yazı Toplam 1366 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM