Facebookta Paylaş Tweetle

Daredevil’ın Elektra’sı Elodie Yung Oldu!

Tarih
08 Tem 2015
Yazar

Daredevil’ın Elektra’sı Elodie Yung Oldu!

Fransız oyuncu Elodie Yung (G.I. Joe: Retaliation) Netflix'in 2016 yılında 2. sezonu ile ekranlarda olacak süper kahraman dizisi Daredevil'da 'Elektra' karakterini canlandıracak.

Elektra Kimdir?

Elektra Daredevil'in sevilen karakterlerinden biridir. 2003 Yılında çekilen filmde Elektra karakterini Jennifer Garner canlandırmıştır. 2005 Yılında Daredevil'ın devamı niteliğinde Elektra'nın ayrı filmi yapılmış başrolünde yine Jennifer Garner rol almıştır.

 

Filmdeki tanışmalarına göz atacak olursak:

Matt (Daredevil) bir kafede arkadaşı Foggy ile otururken Elektra ile tanışır ve birbirlerinden hoşlanarak sevgili olurlar. Elektra Matt'ın Daredevil olduğunu bilmez. Elektra'nın babası Kingpin'in öldürmek istediği birisidir. Bir balodan babası ile birlikte dönerlerken babasına yardım etmeye koşan Matt'ın silahı ile Bullseye isimli katil tarafından öldürülür. Elektra babasını Matt'ın öldürdüğünü zanneder ve intikam yemini eder. Daredevil durumu izah etmeye çalışsa da Elektra onu dinlemez ve ateş ederek omzundan yaralar. Maskesini indirdiğinde ise Matt'ın Daredevil olduğunu görür ve gerçekleri anlar.

Dizide ise adalet arayan avukat Matt Murdock'un (Charlie Cox) geçmişinden gelen egzotik ve tehlikeli bir kadın olarak rol alacak.

Fransız aktris en iyi “G.I. Joe: Retaliation” ve David Fincher’in yönettiği “The Girl with the Dragon Tattoo.” (Ejderha Dövmeli Kız) filmleri ile tanınır.

Aşağıdaki videoda oyuncu hakkında fikir sahibi olabilmeniz için G.I. Joe: Retaliation filmindeki sahnesinden kısa bir kesit yer almaktadır.

Bu Yazı Toplam 2054 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM