Facebookta Paylaş Tweetle

Rectify 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
09 Tem 2015
Yazar

Rectify 4. Sezon Onayı Aldı

Rectify 3. sezon arifesinde 4. sezon için yenilendi. Sundance TV sevilen drama dizisi Rectify için 4. sezon onayı verdiğini dün izleyicilerine duyurdu.

Dizi, idam ile yargılanan ve 19 yıl Georgia hapishanesinde yattıktan sonra suçsuz olduğu ispatlanarak memleketine dönen Daniel Holden'ın (Aden Young) hayatını anlatır. Tecavüz ve cinayetle yargılanan Daniel 19 yıl sonra bir DNA kanıtının ortaya çıkması ile suçsuz olarak serbest bırakılır. Geçmişini geride bırakıp normal bir hayat kurmak için çabalasa da ailesine ve dışarıdaki hayata uyum sağlaması çok zordur. Üstelik kasaba halkının gözünde o hala suçlu olarak görünmektedir.

2. Sezon sonunda davası ile ilgili bir anlaşmaya varmak üzere iken final yapan dizi bugün 3. sezona başlangıç yapacak. Daniel anlaşmayı kabul edecek mi? Daniel kasabayı terk etmek zorunda kalacak mı? Tüm bunlar yeni sezon prömiyeri ile ortaya çıkacak.

Dizi Amerikan Senaryo Yazarları Birliği Ödülü adayı Ray McKinnon tarafından yaratıldı. Ray McKinnon'un yanısıra “Breaking Bad” ve “Better Call Saul” dizilerine imza atmış Oscar ödüllü Mark Johnson ve Melissa Bernstein dizide yönetici yapımcı olarak görev almaktadır.

3. Sezonu 6 bölümden oluşacak dizinin 4. sezonu 2016 yılında ekranlarda olacak.

Bu Yazı Toplam 2001 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM