Facebookta Paylaş Tweetle

Salvation 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
19 Eki 2017
Yazar

Salvation 2. Sezon Onayı Aldı

CBS, bilim kurgu ve gerilim serisi Salvation için ikinci sezon onayını verdi.

İlk sezonu 12 Temmuz'da başlayan ve 20 Eylül'de sona eren dizinin ikinci sezonu için 13 bölüm sipariş verildi. 2. sezon 2018 yaz aylarında gösterime sunulacak.

"Salvation" bir asteroidin dünya ile çarpışmaktan sadece birkaç ay uzaklıkta olduğunu iddia eden, MIT lisansüstü öğrencisi Liam Cole (Charlie Rowe) ile teknoloji milyarderi Darius Tanz'ı (Santiago Cabrera) merkezine alıyor. Asteroidi durdurmak ve insanlığı kurtarmak için Savunma Sekreteri Harris Edwards (Ian Anthony Dale) ile birlikte çalışırlar.

Oyuncular arasında ayrıca Jennifer Finnigan, Jacqueline Byers ve Rachel Drance bulunuyor. Liz Kruger, Craig Shapiro, Alex Kurtzman, Heather Kadin, Stuart Gillard ve Peter Lenkov'un yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizi Secret Hideout ve CBS Television Studios tarafından üretiliyor.

İlk sezon bir yaz dizisi için iyi dereceler elde etti. 18-49 yaş arası yetişkinlerde bölüm başına ortalama 0,52 reyting derecesi alarak 3,5 milyon izleyici topladı. ("Zoo" 0,51/2,7 milyon - "Candy Crush" 0,51 / 2,2 milyon)

Bu Yazı Toplam 1425 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM