Facebookta Paylaş Tweetle

Better Things 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
19 Eki 2017
Yazar

Better Things 3. Sezon Onayı Aldı

FX, Peabody Ödüllü komedi dizisi Better Things için üçüncü sezon onayını verdi.

Peabody ödüllü ve Pamela Adlon'un oynadığı komedi dizisi "Better Things'in bugün kanalın orijinal program başkanları Eric Schrier ve Nick Grad tarafından üçüncü sezon için yenilendiği duyuruldu. Üçüncü sezon 2018 yılı içerisinde gösterime girecek.

Schrier "Better Things, bir yazar, yönetmen ve oyuncu olarak Pamela Adlon'un yaratıcı dehasının kanıtıdır. Eleştirmenlerin ve endüstrinin bu seriyi TV'deki en iyi dizilerden biri olarak gördüğünü görüyoruz. FX'de ki herkes Pamela'ya destek olması çok sevindirici. Pamela ve son derece yetenekli oyuncularımıza, yapımcılara ve tüm mürettebata en büyük takdirlerimizi sunuyoruz." sözlerini söyledi.

Dizide Pamela Adlon ile birlikte Mikey Madison, Hannah Alligood, Olivia Edward, Celia Imrie, Rebecca Metz ve Alysia Reiner rol alıyor. Dizide, Sam (Pamela Adlon) adında 3 kız çocuğu sahibi bekar bir annenin, hem çocuklarını yetiştirmesi hem de oyunculuk kariyerinde başarılı olmak için mücadelesi işleniyor. Şu anda gösterimi devam eden dizi 16 Kasım'da ikinci sezon finalini yapacak.

Bu Yazı Toplam 868 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM