Facebookta Paylaş Tweetle

Star Trek: Discovery 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
23 Eki 2017
Yazar

Star Trek: Discovery 2. Sezon Onayı Aldı

CBS, bilim kurgu türündeki macera ve drama serisi Star Trek: Discovery'i ikinci bir sezon için yeniledi.

Yenileme haberi ilk sezonu devam eden gösterinin ortasında geldi. 12 Kasım'da "Into the Forest I Go" başlıklı dokuzuncu bölümün ardından dizi sezon arasına girecek ve Ocak ayında tekrar ekranlara dönecek.

Dizinin yıldızları arasında Sonequa Martin-Green, Doug Jones, Jason Isaacs, Shazad Latif, Anthony Rapp, Michelle Yeoh, Mary Wiseman, Chris Obi, Mary Chieffo, James Frain, Rainn Wilson, Terry Serpico, Maulik Pancholy, Damon Runyan, Rekha Sharma, Kenneth Mitchell, Clare McConnell ve Sam Vartholomeos bulunuyor. Bilim kurgu draması, "Federasyon" ve "Klingonlar" arasındaki soğuk savaş döneminde USS Discovery mürettebatını izliyor.

CBS Interactive Başkanı Marc DeBevoise "Sadece altı bölüm sonrasında Star Trek: Discovery eleştirmenlerin beğenisini kazandı ve küresel hayranlarının ilgisini çekti. Dizide dikkat çekici bir yaratıcı ekip var. Ayrıca "Star Trek" mirasını sürdürebilen yeteneklerini kanıtlamış oyuncular bulunuyor. Başarılarından son derece gururluyuz  ve hayranlarını bu muazzam dizinin ikinci sezonu ile buluşturmaktan heyecanlıyız." açıklamasında bulundu.

Bu Yazı Toplam 1030 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM