Facebookta Paylaş Tweetle

9-1-1 Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
28 Eki 2017
Yazar

9-1-1 Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Ryan Murphy ve Brad Falchuk (“American Horror Story”, “Nip/Tuck”) ikilisi tarafından oluşturulan “9-1-1” Fox kanalında 2018 Ocak ayında gösterime girmesi beklenen drama dizilerinden biridir.

İkili ile birlikte Tim Minear (Feud, American Horror Story) dizi sorumlusu olarak üretimde hizmet veriyor. Üretimini Brad Falchuk Teley-Vision, Ryan Murphy Productions ve 20th Century Fox Television şirketlerinin üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda McG olarak bilinen Amerikalı yapımcı ve yönetmen Joseph McGinty Nichol (Lethal Weapon, Shadowhunters: The Mortal Instruments, The O.C., Exposed, Chuck, Nikita) oturuyor. Pilot bölüm çekimlerini ise Bradley Buecker (American Horror Story, Scream Queens, Glee) yaptı.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Peter Krause (Parenthood, Six Feet Under, The Catch), Kenneth Choi (Counterpart, The Last Man on Earth, Sons of Anarchy, American Crime Story), Akedemi ödülü adayı ve Altın Küre sahibi Angela Bassett (American Horror Story, Close to the Enemy), Emmy ödüllü oyuncu Connie Britton (Nashville, American Horror Story, Friday Night Lights), Aisha Hinds (Under the Dome), Rockmond Dunbar (Prison Break, The Mentalist), Oliver Stark (Into the Badlands), Charles Baker, Connie Britton, Briana Cap, Adeena De Souza ve Frantz Durand olarak sıralanıyor.

Konusu

"911" acil durumlarda ilk müdaheleyi yapan, başkalarını kurtarmak için kendi hayatlarını tehlikeye atan polislerin, sağlık görevlilerinin ve itfaiyecilerin yaşamlarını izliyor.

Bu Yazı Toplam 3229 Defa Okunmuştur.

KONU RESİMLERİ

9-1-1 Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)
9-1-1 Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)
9-1-1 Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM