Facebookta Paylaş Tweetle

No Activity Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
30 Eki 2017
Yazar

No Activity Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Avustralyalı film yönetmeni ve senarist Trent O'Donnell'in yazdığı ve yönettiği 'No Activity' Avustralya online abone kanalı Stan'ın komedi dizilerinden biridir.

"Plonk" ve "Wolf Creek" dizilerinden sonra Stan'ın üçüncü orijinal dizisidir. Altı bölümden oluşan İlk sezon 22 Ekim 2015 tarihinde, yine altı bölüm süren ikinci sezon ise 26 Ekim 2016 tarihinde gösterime sunuldu. Üçüncü sezon yayın tarihi ise 20 Kasım 2017 olarak açıklandı. CBS'nin özel kanalı CBS All Access'de ise 12 Kasım'da dizinin gösterimi yapılacak.

CBS Interactive Başkanı ve Baş İşletme Görevlisi Marc DeBevoise "CBS All Access'in ilk özgün komedisi NO ACTIVITY ile abonelerimize, sanatsal sınırları zorlayan, yeni ve birinci sınıf bir dizi göstermeye hazırlanıyoruz. Komedinin sınırlarını zorlayan dizide, All-star komedi oyuncularının yanı sıra kendi alanında yenilikçi olan ve her hafta izleyicileri gülümsetecek senaryoyu yazan benzersiz bir yaratıcı ekip bulunuyor." dedi.

Dizinin başrol oyuncusu, Avustralyalı aktör Patrick Brammall (Glitch, The Moodys, Home and Away) aynı zamanda dizinin ortak yaratıcısı olarak üretimde hizmet veriyor. Rob Gibson, Jason Burrows, Nick Forward, Phil Lloyd, Jo Rooney ve Andy Ryan'in da yönetici yapımcı olarak görev aldığı dizinin yapımcı koltuğunda ise Chloe Rickard (The Moodys, Problems, Squinters) oturuyor. Üretimini ise Trent O'Donnell, Jason Burrows ve Phil Lloyd'un ortağı olduğu Jungleboys şirketi yapıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca öne çıkan isimler Darren Gilshenan (The Moodys, Rake, Janet King), Damon Herriman (Incorporated, Quarry, Secret City, Battle Creek), Harriet Dyer, Genevieve Morris (Sexy Herpes, Comedy Inc.), Dan Wyllie (Secret City, Puberty Blues), David Field (City Homicide, Wild Boys) ve Harriet Dyer (Love Child, Janet King) olarak sıralanıyor. Avustralyanın en büyük komedi ustalarının rol aldığı dizide ayrıca Amerikalı misafir oyunculardan Bridget Everett (Inside Amy Schumer, Lady Dynamite), Will Ferrell (Saturday Night Live), Jake Johnson (New Girl), Sunita Mani (GLOW, Mr. Robot), Jason Mantzoukas (Brooklyn Nine-Nine, Transparent), Jesse Plemons (Fargo, Breaking Bad), Amy Sedaris (Unbreakable Kimmy Schmidt) ve J.K. Simmons (The Closer, Oz, Law & Order) bulunuyor.

Konusu

Büyük bir uyuşturucu kartelinin çöküşü üzerine kurulu olan "No Activity" birbirleriyle çok fazla vakit geçiren, talihsiz iki düşük rütbeli polisi merkezine alıyor.

Bu Yazı Toplam 952 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM