Facebookta Paylaş Tweetle

Wayward Pines Bu Sefer Gerçekten İptal Edildi

Tarih
03 Kas 2017
Yazar

Wayward Pines Bu Sefer Gerçekten İptal Edildi

2015 yılında yayınlanan ilk sezonun ardından, hakkında uzun süre haber alınamayınca dizinin iptal edildiği düşünülmüştü. Ardından 2. sezon onayı alarak herkesi şaşırmıştı. Ancak bu sefer Fox dizinin fişini çekti.

Blake Crouch'un aynı isimli romandan uyarlanan dizi Chad Hodge tarafından geliştirildi. Dizi, kaybolan iki arkadaşını aramak için gizemli bir kasabaya gelen ajan Ethan Burke (Matt Dillon) etrafında dönüyor. Kasabanın dış dünya ile bağlantısı yoktur ve gittikçe herşey esrarengiz bir hal alır. Kadroda ayrıca Carla Gugino, Toby Jones, Shannyn Sossamon, Reed Diamond, Tim Griffin, Charlie Tahan, Juliette Lewis ve Melissa Leo bulunuyor.

10 bölümlük ilk sezon 14 Mayıs-23 Temmuz 2015 tarihleri arasında yayınlandı. Hakkında uzun süre sonuç çıkmayınca iptal edildiği düşünüldü. 9 Aralık 2015 tarihinde ikinci sezon için yenilendi ve ikinci sezon 2016 yaz aylarında gösterime sunuldu.

"Wayward Pines" ilk sezon genel olarak eleştirmenlerden olumlu notlar aldı. Rotten Tomatoes sitesi 63 inceleme yazısı ile %79 olarak değerlendirdi. Metacritic sitesi ise 34 inceleme ile %66 puan verdi.

İkinci sezon ise eleştirmenler fikrini değiştirdi. Rotten Tomatoes 13 inceleme ile %38, Metacritic 9 inceleme ile %46 puan verdi. İlk sezona oranla reytingler ve izleyici oranları da ciddi düşüş yaşadı. Düşük reytingler dizinin sonu oldu.

Bu Yazı Toplam 4391 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM