Facebookta Paylaş Tweetle

Merlin, Kral Arthur ve Guinevere Bulundu!

Tarih
10 Tem 2015
Yazar

Merlin, Kral Arthur ve Guinevere Bulundu!

ABC kanalında yayınlanan fantezi, macera dizisi Once Upon a Time 5. sezon Camelot evreninin kahramanlarını ağırlayacak. Bunun için oyuncu arayışlarını sürdüren yapımcılar Kral Arthur, Merlin ve Guinevere'yi canlandıracak oyuncuları buldu.

Birkaç hafta önce Kral Arthur'u Liam Garrigan'ın canlandıracağı açıklanmıştı. İngiliz oyuncu 24: Live Another Day, Strike Back ve Starz kanalının mini serisi The Pillars of the Earth dizilerindeki rolleri ile bilinir. Garrigan'ın 5. sezon boyunca yinelenen bir karakter olarak dizide yer alacağı açıklandı.

Bugün açıklanan habere göre Merlin'i oynaması için Elliot Knight aday gösterildi. İngiliz oyuncu Sky1 kanalında 2012 yılında bir sezon yayınlanmış Sinbad dizisinde canlandırdığı Sinbad karakteri ile bilinir.

Kral Arthur'un inatçı karısı Kraliçe Guinevere karakterini ise Portekizli aktris Joana Metrass canlandıracak. Son olarak Arthur'un en sadık şövalyelerinden biri olan Percival karakterini ise konuk oyuncu olarak Andrew Jenkins canlandıracak.

27 Eylül 2015 tarihinde prömiyerini yapacak 5. sezonda karanlık tarafa geçen Emma'yı (Jennifer Morrison) kurtarmak için Merlin'in güçlerine ihtiyaç duyulmuştu.

Bu Yazı Toplam 3163 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM