Facebookta Paylaş Tweetle

Fear The Walking Dead Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
11 Tem 2015
Yazar

Fear The Walking Dead Ne Zaman Başlayacak?

AMC'de yayınlanacak TWD'nin spinoff projesi Fear The Walking Dead'in ne zaman başlayacağı açıklandı.

Dizinin başlayacağı zamanın Ağustos ayı olduğunu biliyorduk fakat bugüne kadar net bir tarih açıklanmamıştı. Fear The Walking Dead 23 Ağustos Pazar günü saat 21:00'da ekranlara gelecek. Bir gün sonrasında ise Türk dizi sitelerinde alt yazısı ile gösterilmeye başlanacaktır.

Robert Kirkman ve Dave Erickson tarafından yaratılan dizi zombi kıyametinin nasıl başladığına dair sorulara cevap verecek. AMC Studios ve Valhalla Entertainment tarafından üretimi yapılan dizinin başrollerini Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Elizabeth Rodriguez, Mercedes Mason ve Rubén Blades isimleri paylaşmaktadır.

Yönetmenliğini Adam Davidson'un yaptığı dizinin yönetici yapımcılığında Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert ve Dave Erickson görev alıyor. Showrunner koltuğunda ise Erickson oturuyor. Pilot bölüm, ikinci ve üçüncü bölümler yönetmen Adam Davidson tarafından çekiliyor. Çekimler ise Los Angeles'te gerçekleştirildi.

Şimdiden 2 sezon onayını alan dizinin birinci sezonu tıpkı TWD'de olduğu gibi 6 bölümden oluşacaktır. 2. Sezonu ise 2016 yılında gösterime sunulacaktır.

Bu Yazı Toplam 2041 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM