Facebookta Paylaş Tweetle

Fear The Walking Dead İlk Uzun Fragmanını Yayınladı

Tarih
11 Tem 2015
Yazar

AMC'nin beklenen zombi dizilerinin prömiyer tarihlerinin açıklanmasının ardından fragmanlarda üst üste gelmeye başladı.

Uzun zamandır kısa videolarla ortalığı kızıştıran Fear The Walking Dead merakla beklenen 3 dakikalık ilk uzun fragmanını da yayınladı.

Yaklaşık 30 saniye uzunluğundaki önceki teaserlar bizde bayağı bir heyecan yapmıştı. Ancak şimdi yayınlanan 3 dakikalık video ile Los Angeles sokaklarında bir kaos yaşandığını görebiliyoruz. İlk zombiler, ilk ısırılma vakaları salgının hızlı bir şekilde ilerleyeceğini bize gösteriyor.

Daha önce yayınlanan teaserda Madison'un oğlu (Kim Dickens) Nick'in (Frank Dillane) yaka-paça kaçtığını görmüş anlam çıkarmaya çalışmıştık. Bu uzun fragmanda görüldüğü üzere gördüklerinden dolayı dehşete düştüğünü ve bu yüzden kendini dışarıya attığını anlıyoruz.

TWD izleyicilerini kaybetmek istemeyen AMC kanalının bir önlem olarak ortaya attığı yeni zombi dizisi izleyicilerini tatmin edecek gibi görünüyor. Ayrıca olayların öncesine de bir bakış açısı kazandıracak ve akıllardaki bazı sorulara cevap verecek nitelikte.

Örneğin TWD'nin ilk sezonunda Atlanta'ya atı ile giden Rick'in efsane sahnesini tüm izleyiciler bilir. Atlanta'nın mahşer alanı gibi her yerden fışkıran zombilerinin nasıl oluştuğunu öğrenebileceğiz.

Fear The Walking Dead'in prömiyer tarihi 23 Ağustos Pazar günü (Türkiye'de 24 Ağustos) olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 1168 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM