Facebookta Paylaş Tweetle

Damien Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
11 Tem 2015
Yazar

Damien Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

A & E kanalının yeni sezon korku dizisi Damien ilk olarak Lifetime kanalı tarafından sipariş edilmiş ancak sonrasında A & E kanalına taşınmıştır.

Dizi, ilk olarak 1976 yılında David Seltzer tarafından yazılan Omen (Kehanet) isimli romandan uyarlanmıştır. Romanın ikinci serisi Joseph Howard, üçüncü serisi ise Gordon McGill tarafından kaleme alınmıştır. Adına bir çok film yapılmış (5 film) ve 1995 yılında dizi olarak televizyona uyarlanmış fakat kötü sonuçlar elde edilmiştir.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizi The Shield ve The Walking Dead'in yapımcılarından Glen Mazzara tarafından yaratılıyor. Başrolünde ise hepimizin severek ve beğenerek izlediği Merlin dizisinde Kral Arthur'u canlandıran Bradley James rol alıyor. Ayrıca şu ana kadar açıklanan oyuncu kadrosunda Barbara Hershey (Once Upon a Time), Megalyn Echikunwoke (The 4400, CSI: Miami) ve Omid Abtahi (24, Sleeper Cell) isimleri rol alıyor.

Hikayede Thorn çifti bir çocuk beklemektedir. Ancak çocuk doğum esnasında ölür ve orada bulunan Peder aileye başka bir çocuğu evlat edinmesini telkin eder. Aile bir çocuğu nasihata uyarak evlat edinir ancak çocuk büyüdükçe eve nasıl bir şeytan aldıklarını farkederler.

Dizide ise bu çocuğun büyümüş hali işlenecektir. Damien Thorn isimli yetişkini Bradley James canlandıracak. Kendisindeki şeytani güçlerin farkında olan Damien nihayetinde bir "Deccal" olduğunu anlayacak ve kaderi ile yüzleşecektir.

Dizinin 2016 Mart ayında gösterime girmesi planlanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2949 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM