Facebookta Paylaş Tweetle

Nashville 6. Sezon İle Final Yapıyor!

Tarih
17 Kas 2017
Yazar

Nashville 6. Sezon İle Final Yapıyor!

CMT, geçtiğimiz Nisan ayında altıncı sezon için 16 yeni bölüm siparişi verdiği müzikal drama dizisi Nashville'in aynı zamanda final sezonu olacağını açıkladı.

Hayden Panettiere ve Charles Esten'in başrollerini paylaştığı dizi, altıncı sezon için 4 Ocak 2018 Perşembe günü CMT'ye geri dönüyor.

Callie Khouri tarafından oluşturulan ve Lionsgate Television ile ABC Studios tarafından üretilen Nashville, ilk dört sezonunu ABC kanalında yayınladı. Lionsgate, Dee Johnson'un yerine dizi sorumlusu olarak 5. sezonda Ed Zwick ve Marshall Herskovitz'e bayrağı devretti. Bu karar şok olarak değerlendirildi. ABC diziyi yayınlamama kararı alınca Kanada kanalı CMT ile anlaşma sağlandı. Oyuncuların çoğu diziye yeniden katıldı. Dört sezon boyunca dizinin başrol oyuncusu olan Connie Britton, CMT'de yayınlanan ilk bölümün ardından diziden ayrıldı.

Dizi sorumlusu Marshall Herskovitz, hikayeyi devam ettirme şansı veren CMT kanalına ve dizinin hayranlarına teşekkür ederek, altıncı sezon sonunda Nashville'in final yapacağını duyurdu.

Bu Yazı Toplam 1222 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM