Facebookta Paylaş Tweetle

Pose Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
17 Kas 2017
Yazar

Pose Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Amerikalı yazar, film ve televizyon yönetmeni ve yapımcısı Ryan Murphy tarafından oluşturulan 'Pose' FX'in yaklaşmakta olan antoloji türündeki drama dizilerinden biridir.

Daha önce Nip/Tuck, American Horror Story, Scream Queens, Feud, Glee gibi popüler dizilerle adını duyuran Murphy ile birlikte Brad Falchuk (Glee, Scream Queens, American Horror Story) ve Steven Canals (Dead of Summer) senaryoya destek veriyor. 2017 Ekim ayında New York'ta üretimine başlanan dizi 2018 yılı içerisinde gösterime girecek. İlk sezon Ryan Murphy ile birlikte American Crime Story'nin yapımcıları Nina Jacobson ve Brad Simpson üretimde hizmet veriyor. Üretimini ise Fox 21 Television Studios ile birlikte Brad Falchuk Teley-Vision, Ryan Murphy Productions ve FX Productions üstleniyor.

Şu ana kadar açıklanan oyuncu kadrosunda Evan Peters (American Horror Story), Kate Mara (House of Cards, American Horror Story), Emmy ödüllü Kanadalı oyuncu Tatiana Maslany (Orphan Black), James Van Der Beek (CSI: Cyber), Dyllon Burnside, Angel Bismark Curiel, Annie Pisapia, Angelica Ross (Claws), Ryan Jamaal Swain ve Ian Whitt'in yer alacağı duyuruldu. Ayrıca ünlü bir transeksüel oyuncunun da dizide yer alması bekleniyor.

Konusu

80’li yılların New York’unda geçen "Pose", farklı yaşam ve sosyal sınıftan insanları karşılaştırıyor. Lüks Trump dönemi evreninin ortaya çıkışı, şehirdeki sosyal ve edebi olaylar, kültürel görüşler, eşcinsel kültürü ve daha fazlası dizide işlenecek konular arasında yer alıyor. 

Bu Yazı Toplam 1500 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM