Facebookta Paylaş Tweetle

Damien İlk Fragmanı Yayınlandı

Tarih
11 Tem 2015
Yazar

A & E kanalının yaklaşan korku dizisi Damien ilk fragmanını izleyicileri ile paylaştı.

Dizinin başrollerinde Merlin'de Kral Arthur karakterini canlandıran Bradley James, Once Upon a Time'da kötü cadı Cora'yı canlandıran Altın Küre ödüllü Barbara Hershey, Megalyn Echikunwoke (Mind Games) ve Omid Abtahi (Better Call Saul) rol alıyor.

Dizi, ilk olarak 1976 yılında yayınlanan ve 1995 yılında TV'ye uyarlanan Omen isimli dizinin devamı niteliğindedir. Romanın ilk serisi David Seltzer, ikinci serisi Joseph Howard, üçüncü, dördüncü ve beşinci serisi ise Gordon McGill tarafından yazılmıştır. Ayrıca serinin beyazperdeye uyarlanmış The Omen (1976), Damien: Omen II (1978), Omen III: The Final Conflict (1981), Omen IV: The Awakening (1991) ve The Omen (2006) isimli filmleri bulunmaktadır.

Dizi, Walking Dead ve Shield dizilerinin yapımcısı Glen Mazzara tarafından oluşturuldu.

Hikayenin geçmişi; Thorn çifti doğum esnasında çocuklarını kaybeder ve oradaki bir rahibin tavsiyesi ile bir evlatlık edinir. Çocuk 5 yaşına geldiğinde şeytani bir yaratığa dönüşür.

Dizide ise Damien Thorn (Bradley James) isimli çocuk artık büyümüş, 30 yaşına gelmiştir. Kendisinin bir Deccal olduğunun farkındadır ve kaderi ile yüzleşecektir.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin önümüzdeki sonbahar prömiyerini yapması planlanmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1677 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM