Facebookta Paylaş Tweetle

The Good Cop Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
21 Kas 2017
Yazar

The Good Cop Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

USA Network'ta yayınlanan Emmy ödüllü 'Monk' dizisinin yaratıcısı Andy Breckman tarafından oluşturulan 'The Good Cop' Netflix'in yaklaşmakta olan polisiye-komedi türündeki dizilerinden biridir.

Breckman ile birlikte Randy Zisk (Bones, Monk) ve Howard Klein (The Mindy Project, Parks and Recreation, The Office) üretimde hizmet veriyor. Çekimleri New York City'de yapılan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacaktır.

Breckman dizi ile ilgili; "Pek çok polisiye dizide karanlık ve kışkırtıcı malzeme bulunur. Psikopat katiller, çarpıtılmış, acımasız, kusurlu dedektifler. Birçoğu günün en tartışmalı konularını ele alıyor. Sürekli izliyorum. Tanrı hepsini korusun. Ancak benim üretmek istediğim eski yöntemlerle sorunları çözen neşeli bir aile dizisi." açıklamasında bulundu.

Dizinin başrollerini, kariyerini daha çok "Taxi" ve "Who's the Boss?" dizileri ile edinmiş, İtalyan kökenli ABD'li aktör Tony Danza ve ABD'li şarkıcı ve aktör Josh Groban paylaşıyor. Şu ana kadar açıklanan kadroda ayrıca Amerikalı aktrist Monica Barbaro (Chicago Justice, UnREAL) ve Isiah Whitlock Jr. (The Mist, The Wire, Veep) yer alıyor.

Konusu

Prensipleri olmayan, gözden düşmüş NYPD'den emekli Tony Sr. (Tony Danza), birlikte yaşadığı, dürüst bir polis olan oğlu Tony Jr.'e (Josh Groban) suçlularla başa çıkmaktan kadınları idare etmeye kadar her konuda tavsiyeler vererek yol gösterir.

Bu Yazı Toplam 1347 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM