Facebookta Paylaş Tweetle

The Indian Detective Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

Tarih
21 Kas 2017
Yazar

The Indian Detective Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2017)

'The Indian Detective' Kanada'da CTV kanalında, uluslararası platformlarda ise Netflix'te gösterime girecek komedi-drama türündeki mini dizilerden biridir.

Sandy Johnson'un (Jonathan Creek, Kingdom, Supernova) yönetmeni olduğu dizinin senaryosunu Smita Bhide, Frank Spotnitz (The Man in the High Castle, Ransom, Medici: Masters of Florence, The X Files), Vivienne Harvey ve Colette Kane (Moving On) yazıyor. Spotnitz ile birlikte Mark Burton, Paul Canterna, Daniel Iron ve Lance Samuels'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimini ise Big Light Productions, Blue Ice Pictures ve Wonderfilms şirketleri yapıyor. Güney Afrika'nın Cape Town ve Hindistan'ın Mumbai kentinde yapılan çekimlerin ardından üretimine Toronto'da devam edildi. CTV'de 23 Kasım'da gösterime girecek olan dizinin Netflix'de yayın tarihi 19 Aralık 2017 olarak açıklandı. İlk sezon yaklaşık birer saat uzunluğunda dört bölüm olarak planlandı.

Gemini ödüllü, Hint kökenli, Kanadalı komedyen Russell Peters'in (Life in Pieces) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Emmy ve Altın Küre ödüllü yapımcı ve aktör William Shatner (Boston Legal, Haven), Scott Cavalheiro (Mary Kills People, Ransom), İngiliz aktrist Christina Cole (Suits, Hex), Daniel DeSanto, Mishqah Parthiephal, Hamza Haq (The Art of More), Anupam Kher (Sense8), Angelo Tsarouchas ve Gia Sandhu (Nikita) öne çıkan isimler arasında yer alıyor.

Konusu

Dizi, Mumbai'deki babasını ziyarete gittiğinde bir cinayet davasına karışan, Toronto polisi Doug D'Mello'yu (Russell Peters) merkezine alıyor. Soruşturma, Doug'u tehlikeli bir komplonun içerisine yönlendiriyor ancak her ne kadar bu ülkenin insanlarından biri olsa da O artık bu topraklarda bir yabancı sayılmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1441 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM