Facebookta Paylaş Tweetle

Too Old To Die Young Konusu - Tanıtım (Dizi 2019)

Tarih
22 Kas 2017
Yazar

Too Old To Die Young Konusu - Tanıtım (Dizi 2019)

'Too Old To Die Young' Amazon'da 2019 yılında gösterime girmesi planlanan, suç draması türündeki dizilerden biridir.

Çizgi roman yazarı Ed Brubaker (Captain America: Winter Soldier, Westworld, Iron Fist, Batman) ve Danimarkalı yönetmen, yapımcı ve film yönetmeni Nicolas Winding Refn (Neon Demon, Drive, Pusher film serisi) ikilisi tarafından yaratılan dizinin tüm bölümleri Refn tarafından çekiliyor. İkili ile birlikte Jeffrey Stott (Black Box) yönetici yapımcı olarak üretimde hizmet veriyor. 10 bölümden oluşacak ilk sezonun üretimini Amazon Studios üstleniyor. Yapımcı koltuğunda ise Alexander H. Gayner oturuyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler; Amerikalı aktör Miles Teller (Bleed for This, War Dogs, Get a Job), William "Billy" Baldwin (Gossip Girl, Dirty Sexy Money, Parenthood), Amerikalı aktrist Jena Malone (The Neon Demon, Batman v Superman: Dawn of Justice, The Hunger Games: Mockingjay), John Hawkes (Deadwood, The Perfect Storm), Cristina Rodlo, Augusto Aguilera (Chasing Life), Nell Tiger Free (Game of Thrones), Babs Olusanmokun (The Defenders, Roots), Callie Hernandez (Graves) ve Leonard Robinson olarak sıralanıyor.

Konusu

"Too Old To Die Young" Los Angeles şehrinin suç dünyasını ve katillerin samuray olma yolundaki varoluş yolculuklarını takip edecek.

Teller dizide, Los Angeles'ın tekin olmayan bir bölgesinde, karmaşık bir suç davasında görevli bir polis memuru "Martin" karakterini canlandıracak. Partnerini vuran bir memur ile birlikte çalışan Martin, kendini bir anda yer altı dünyasında bulacak ve katillerin dünyasından samuraylığa uzanan varoluşçu bir yolculuğa çıkacak.

Bu Yazı Toplam 2271 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM