Facebookta Paylaş Tweetle

The Shannara Chronicles 2016 Yılında Başlıyor

Tarih
11 Tem 2015
Yazar

The Shannara Chronicles 2016 Yılında Başlıyor

Terry Brooks'un fantastik serideki kitaplarından uyarlanan MTV kanalının yeni dizisi The Shannara Chronicles prömiyer tarihi 2016 olarak açıklandı.

MTV, Cuma günü San Diego Comic-Con'un bir panelinde yaklaşan fantastik dizisi "Shannara Chronicles" in başlama tarihini açıkladı. Terry Brooks'un roman serisine dayanan epik fantezi dizisi 2016'nın Ocak ayında izleyicileri ile buluşacak.

Panele dizinin oyuncularından Ivana Baquero, Manu Bennett, Austin Butler, Poppy Drayton ve John Rhys-Davies'de katıldı. John Rhys-Davies panelde yaptığı bir konuşmada "Bu dizi başarılı olmazsa, hangisi olur bilmiyorum. Olağanüstü" şeklinde bir konuşma yaptı.

Terry Brooks'un yönetici yapımcı olacağı dizinin başrollerinde Ivana Baquero (Pan's Labyrinth), Manu Bennett (Spartacus, Arrow), Austin Butler (Arrow), Poppy Drayton (Downton Abbey), Brooke Williams (Spartacus: Blood and Sand), Marcus Vanco, Daniel MacPherson (Wild Boys), Aaron Jakubenko, James Remar (Dexter) ve John Rhys-Davies (The Lord of the Rings) isimleri rol almaktadır.

Showrunner koltuğunda Al Gough ve Miles Millar'ın (Spider-Man 2, Smallville) oturduğu dizide Jon Favreau (Iron Man), Jonathan Liebesman (Teenage Mutant Ninja Turtles), Dan Farah ve Gene Stein yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

İlk iki bölümü Jonathan Liebesman tarafından yönetilen dizi MTV ve Sonar Entertainment tarafından üretilmektedir.

Bu Yazı Toplam 2718 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM