Facebookta Paylaş Tweetle

Titans Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
25 Kas 2017
Yazar

Titans Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Aynı isimli DC Comics çizgi roman serisinden uyarlanan 'Titans' süper kahraman temalı, aksiyon, macera ve bilim kurgu türündeki web televizyon dizilerden biridir.

"Titans" projesi ilk kez 2014 Eylül ayında, kablo kanalı TNT için faaliyete geçirildi. Piot bölüm, "Akıl Oyunları" filmiyle 2001 yılında "En İyi Uyarlama Senaryo" dalında Akademi Ödülü kazanan Akiva Goldsman ve Marc Haimes tarafından yazıldı. Pilot bölüm 2015 yılının ortalarında Toronto'da çekilmek üzere hazırlandı. TNT Başkanı Kevin Reilly, pilot bölüm çekimlerine 2015 Mayıs ayında başlanmasına karar verdiklerini ve gösterinin çizgi romanlara çığır açıcı nitelikte olacağını söyledi. Çekimler için hazırlıklar yapılmasına rağmen üretimin Ekim ayında başlanacağı duyuruldu. 2016 Ocak ayında TNT artık proje ile ilgilenmediğini açıkladı. 2016 Şubat ayında dizinin yaratıcılarından Geoff Johns TNT'nin böyle yapacağını aylar öncesinden bildiklerini, bunun onlar için şaşılacak bir durum olmadıklarını söyledi. Proje ile ilgili büyük planları olduklarını da sözlerine ekledi.

2017 Nisan ayında Warner Bros., Titans'ın 2018 yılında DC Comics'in dijital platformunda yayınlanacağını duyurdu. Akiva Goldsman, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter pilot bölümü tekrar yazarak geliştirdiler. Bu dörtlü ekip aynı zamanda yönetici yapımcı olarak üretimde görev aldı. İlk sezon 13 bölüm olarak planlandı. Pilot bölüm çekimlerini Amerikalı yapımcı, senarist ve yönetmen Brad Anderson (Fringe, Boardwalk Empire, Person of Interest, Forever, Zoo) yaptı. Dizinin üretimini ise Weed Road Pictures, Berlanti Productions, DC Entertainment ve Warner Bros. Television şirketleri üstleniyor.

Oyuncu kadrosundaki isimler; En iyi "Home and Away" dizisi ile bilinen, Avustralyalı oyuncu Brenton Thwaites, Anna Diop (24: Legacy, Greenleaf, The Messengers), Teagan Croft (Home and Away), Ryan Potter (Supah Ninjas), Lindsey Gort (Impastor), Minka Kelly (Almost Human, Friday Night Lights), Alan Ritchson (Blood Drive) ve Neven Pajkic (Reign, Shadowhunters: The Mortal Instruments) olarak sıralanıyor.

Konusu

"Titans", eskiden Batman'in himayesinde olan ve "Robin" olarak bilinen, şimdi ise "Nightwing" olarak suçlularla mücadele eden Dick Grayson (Brenton Thwaites) liderliğindeki bir grup genç süper kahramanı merkezine alıyor.

Eski bir sirk çalışanı olan Grayson, anne-babasının ölümünden sonra Batman'in himayesine alınmış ve suçlularla mücadele etmek için eğitilmiştir. Grayson, "Nightwing" olarak Batman’in gölgesinden çıkacak ve Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft), Beast Boy (Ryan Potter) ve pek çok başka süper kahramanın içinde bulunduğu yeni ve korkusuz bir "Titans" takımının başına geçecektir.

Ayrıca, tekrarlayan rollerde "Hank Hall / Hawk" olarak Alan Ritchson, "Dawn Granger / Dove" olarak Minka Kelly ve bir polis dedektifi olan Grayson'un yeni ortağı "Amy Rohrbach" olarak Lindsey Gort'u izleyeceğiz.

Bu Yazı Toplam 1638 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM