Facebookta Paylaş Tweetle

The Last Post Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
28 Kas 2017
Yazar

The Last Post Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'The Last Post' 1 Ekim 2017 tarihinde BBC One kanalında gösterime giren, drama türündeki İngiliz dizilerinden biridir.

"The Night Of", "Criminal Justice", "Undercover", "Silk" ve "The Village" dizi çalışmaları ile bilinen, BAFTA ödüllü İngiliz senarist Peter Moffat tarafından oluşturuldu. Babası Kraliyet Askeri Birliği'nde subay olan Moffat, kendi çocukluk anılarından esinlenerek senaryoyu yazmıştır. İlk sezon altı bölüm olarak planlandı. Yönetmen koltuğunda Miranda Bowen (Women in Love, Cast Offs) ile birlikte BAFTA ödüllü İngiliz yönetmen Jonny Campbell (In the Flesh, Westworld, Shameless) oturuyor. Moffat ile birlikte Matthew Read, Lucy Richer, Elwen Rowlands ve George Faber'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimini Bonafide Films ve The Forge Entertainment şirketleri üstleniyor. Amazon Video'da gösterimi 22 Aralık 2017 tarihinde yapılacaktır.

Oyuncu kadrosunda yer alan isimler; İrlandalı şarkıcı ve aktrist Jessie Buckley (Taboo, War & Peace), Stephen Campbell Moore (Hunted, Titanic), Amanda Drew (Broadchurch), Ben Miles (The Crown), Jeremy Neumark Jones (One of Us), Jessica Raine (Jericho, Fortitude, Call the Midwife), Ouidad Elma, Chris Reilly (Game of Thrones), Tom Glynn-Carney (Casualty), Louis Greatorex, Kevin Sutton (In the Flesh), Essie Davis (The White Princess), Toby Woolf, Richard Dillane (The White Princess, Casualty) ve Aymen Hamdouchi olarak sıralanıyor.

Konusu

"The Last Post", 1960'lı yılların ortalarında, sosyal ve siyasi huzursuzluğun kol gezdiği, Yemen'in Aden şehrinde görevli Kraliyet Askeri Polis Teşkilatı'nın ve ailelerinin yaşamlarını anlatıyor. Hem asker, hem polis, hem de eş ve baba olan bu adamların işleri, sürekli çıkan ayaklanmalara ve tehditlere karşı hiç de kolay değildir. Tehlike her yerde...

Bu Yazı Toplam 2022 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM