Facebookta Paylaş Tweetle

Living Biblically Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
01 Ara 2017
Yazar

Living Biblically Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Amerikalı gazeteci ve yazar A. J. Jacobs'in en çok satan, aynı adlı romanından uyarlanan 'Living Biblically' CBS'nin yaklaşmakta olan komedi dizilerinden biridir.

Amerikalı film ve televizyon yapımcısı Patrick Walsh (2 Broke Girls, By the Book, Outsourced, It's Always Sunny in Philadelphia) tarafından oluşturulan dizinin çekimlerini Emmy ödüllü yönetmen Andy Ackerman (By the Book, The Great Indoors, Wings, Frasier, Seinfeld) yapıyor. İkili ile birlikte Johnny Galecki, Andrew Haas ve Spencer Medof üretimde hizmet veriyor. Çekimleri çoklu kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimini ise Alcide Bava Productions ve Warner Bros. Television şirketleri üstleniyor. Dizinin prömiyer tarihi 26 Şubat 2018 Pazartesi olarak ayarlandı.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Jay R. Ferguson (Mad Men, The Real O'Neals), Lindsey Kraft (Getting On, Grace and Frankie, By the Book), Ian Gomez (Cougar Town, Supergirl, By the Book), David Krumholtz (Numb3rs, The Newsroom, The Good Wife), Tony Rock (Mann and Wife, All of Us) ve Camryn Manheim (Person of Interest, Extant, The Practice) olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizide, baba olmayı bekleyen evli bir film eleştirmeninin, en yakın arkadaşının ölümünden sonra hayatını İncil'e göre yaşaması konu ediliyor.

Bu Yazı Toplam 902 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM