Facebookta Paylaş Tweetle

DC's Legends of Tomorrow 3. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

Tarih
06 Ara 2017
Yazar

The CW'nin süper kahraman serisi DC's Legends of Tomorrow'un Şubat ayında gösterime girecek 'Daddy Darhkest' başlıklı bölüm fragmanı yayınlandı.

"Daddy Darhkest" üçüncü sezonun onuncu, genel serinin kırk üçüncü bölümüdür. Bölümün senaryosunu çizgi roman yazarı Keto Shimizu (Vixen, Being Human, Arrow, The Cape) ve Matthew Maala ikilisi yazdı. Çekimlerini ise Amerikalı aktör ve yönetmen Dermott Downs (The Flash, Supergirl, The Tomorrow People, Nikita, The Originals) yaptı.

16-24 Ekim arası hazırlıkları yapılan dizinin çekimlerine 25 Ekim'de başlandı ve 6 Kasım'da sona erdi. Misafir oyuncular "Damien Darhk" karakterini canlandıran Neal McDonough ve "John Constantine" olarak Matt Ryan olarak açıklandı.

28 Kasım'da yayınlanan "Crisis on Earth-X, Part 4" başlıklı sezonun sekizinci bölümü, 18-49 demografik yaş arası yetişkinlerde 2,80 milyon izleyici topladı.

Şubat ayında gösterime girecek olan bölümün kesin tarihi henüz belli değil.


Güncelleme | 07 Ocak 2018

DC's Legends of Tomorrow 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

The CW, sezon arasına giren bilim kurgu serisi DC's Legends of Tomorrow'un 3. sezon 10. bölüm yayın tarihini 12 Şubat 2018 Pazartesi olarak açıkladı.

Bu Yazı Toplam 514 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM